Про нас

Ваш фахівець в області композитів і виготовленні композиційних виробів армованих скло, вугле- або арамідним волокном.

Досвід роботи, накопичений з 1991 року в виробництві понад 1000 виробів: як в серійному так і в одиничному виробництві, від авіамоделювання до деталей літальних апаратів, спортінвентарю, обладнання для вітроенергетики.

Інтернет магазин RC Helper

Вас цікавить матеріали для виготовлення виробів із пластику армованого скло-, вугле- або арамідним волокном? Все це ви можете купити прямо зараз, заощадивши багато часу! Інтернет магазин RC Helper з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати десятки магазинів. Ви можете замовити будь-який товар, а поштовий кур’єр вчасно доставить покупку на Ваше підприємство за вказаною адресою. Інтернет магазин діє на всій території України.

Які ж переваги пропонує наш інтернет-магазин

Найбільш істотний факт – наявність сотень позицій, які гарантовано є на складі. Ви зможете відвідати наш інтернет магазин і купити будь-які товари за невисокою ціною.

Наявність багатьох рішень дозволить підібрати комплект з необхідними характеристиками для досягнення найкращих результатів. Інтернет-магазин RC Helper – це різноманіття пропозицій для будь-яких завдань і потреб. Щоб замовити товар, вам не доведеться нікуди їхати чи йти, тому що всі операції відбуваються у віртуальному режимі. Саме тому – це інтернет-магазин композитних матеріалів, купувати в якому вигідно і приємно.

Вашій увазі пропонуються сотні матеріалів від провідних світових виробників. Замовлення в нашому інтернет-магазині можна зробити з будь-якого міста (Київ, Харків, Одеса і т.д.). Це зніме з ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно отримати потрібний матеріал, без якого не почнеться виробничий процес.

Інтернет-магазин композитних матеріалів RC Helper пропонує найширший вибір смол, тканин, розділювачів, наповнювачів, сендвіч-матеріалів. Ви легко підберете потрібний комплект матеріалів для отримання виробу, конструкції і т.д. з потрібними вам характеристиками міцності. Наш інтернет-магазин співпрацює з провідними світовими виробниками. Відвідавши наш інтернет-магазин, ви придбаєте кращі рішення від найбільш відомих компаній.

Щоб зробити замовлення в інтернет магазині, досить виконати кілька простих дій. Вибрати товар, натиснути кнопку «Купити» і заповнити просту форму замовлення, після чого кур’єр доставить покупку за вказаною вами адресою або заберете її в найближчому відділенні пошти. Оплатити замовлення в інтернет-магазині (Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші міста) ви зможете найбільш зручним для вас способом.

Що ми робимо для вас?

Відповідаємо на повідомлення протягом години кожен день 7 днів на тиждень

Тільки якісні, фірмові товари!

Регулярні поставки і використання нами цих матеріалів не дають їм залежуватися, тільки свіжі матеріали.

Забезпечуємо клієнтів не тільки матеріалами, а й відповідаємо на поставлені питання по процесам виготовлення.

Select your currency
EUR Euro